Orlen Vitay to aplikacja popularnej polskiej sieci paliw, która dobrze jest znana stałym klientom. W wakacje może jednak przeżywać prawdziwe oblężenie, ze względu na obniżkę cen paliw wysokości 30 groszy na litrze, którą zapowiedział prezes Daniel Obajtek. Z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które posiadają kartę Vitay od 1 lipca, użytkownicy aplikacji już od poniedziałku 27 czerwca. Instruujemy jak zainstalować aplikację i zacząć korzystać z oferty. W ten sposób zgłoszenie zostaje wysłane do pracowników stacji, którzy odpowiedzą na nie w możliwie najkrótszym czasie.

  • Na podany przez ciebie adres e-mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację.
  • Może to wynikać właśnie z niuansów regulaminu.
  • Polenergia, jako pierwszy duży koncern energetyczny budujący farmy wiatrowe na polskim morzu, zadeklarowała, że wybierze zagraniczny port na macierzysty dla instalacji konstrukcji wiatrowych na Bałtyku.
  • Zgodnie z regulaminem akcji Orlenu, kierowcy mogą uzyskać rabat w wysokości 30 gr brutto za litr na maksymalnie 50 litrów benzyny lub oleju napędowego.
  • Całkowity
    budżet projektu szacowany jest na około 4,73 mld euro (21,4 mld zł wg obecnego kursu
    NBP).

Koncern posiada już komplet pozwoleń na budowę, zapewnił sobie wszystkie komponenty niezbędne do prowadzenia inwestycji i finansowanie projektu. Rozpoczęto też budowę terminalu instalacyjnego w Świnoujściu. We wrześniu Airbus wydał klientom 55 sztuk, Boeing – tylko 27, najmniej od sierpnia 2021. Amerykanie zapowiedzieli zwiększenie produkcji MAX-ów do co najmniej 57 co miesiąc do czerwca 2025.

Orlen nie przewiduje zmiany polityki cenowej przy sprzedaży paliw

Otrzyma od nich 3,6 mld euro (16,3 mld zł) kredytu inwestycyjnego
na 23 lata. Ponadto będzie miał możliwość wykorzystania dodatkowych oraz
rezerwowych linii kredytowych w wysokości odpowiednio 1 mld zł oraz 0,6 mld
euro (2,7 mld zł). Liczba promocyjnych tankowań jest limitowana.

Te z kolei można podbijać, aktywując specjalne kupony na produkty na stacjach Orlen. Właśnie rozpoczęła się wiosna, baryłka na giełdach spada, a ceny benzyny stają się powoli bardziej atrakcyjne. Nadchodzący okres sprzyja wyjazdom autem i wzmożonym ruchem samochodowym. Na najpopularniejszych stacjach w Polsce – PKN Orlen. W tym celu najlepiej już teraz pobrać aplikację Orlen VITAY, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Po wykonaniu powyższych kroków wróć do aplikacji Vitay w telefonie i dotknij przycisku „Zaloguj”. Teraz wystarczy do zalogowania się użyć podanego wcześniej adresu e-mail oraz hasła. Jesteś już prawie gotowy do skorzystania z promocji. Aby móc to zrobić, będziesz musiał jeszcze aktywować odpowiedni kupon. Dowiedz się, jak zainstalować aplikację Orlen Vitay, a także w jaki sposób zarejestrować kartę, by mieć szansę na tańsze paliwo w promocji Orlen.

Aukcje na sprzedaż energii elektrycznej z OZE odbędą się od 13 do 22 listopada 2023 r.. Będzie siedem aukcji, w których na sprzedaż trafi prawie 88 TWh zielonej energii o maksymalnej wartości ok. 40,8 mld zł – poinformował Urząd Regulacji Energetyki. System aukcyjna to forma wsparcia rozwoju OZE. Norweski koncern Equinor uruchomił na Morzu Północnym największą na świecie morską siłownię wiatrową.

Firma podpisała warunkową umowę z Naxxar Renewable Energy Management Holding co daje jej przepustkę na energetyczny rynek w Rumunii. Firma będzie dzięki temu porozumieniu brać udział w budowie jednej z największych farm wiatrowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Drugiego rzutu mają powstać na Bałtyku po 2030 r. Orlen
podjął finalną decyzję dotyczącą przeprowadzenia inwestycji w pierwszą morską
farmę wiatrową w Polsce.

Dane, które nie są z Tobą powiązane

Na każdy miesiąc wakacji (wraz z kilkoma dniami czerwca) możemy zatankować z aplikacją maksymalnie 50 litrów paliwa na miesiąc w cenie o 30 groszy niższej. W efekcie możemy zaoszczędzić na 150 litrów paliwa. Są również lamm: classic transaction copy service zniżki dla osób z Kartą Dużej Rodziny. Jak wymienić na nagrody lub zrabatować pożądany produkt. Aby to zrobić, trzeba się zalogować na stronie internetowej akcji i skorzystać z menu dostępnego w górnej części ekranu.

Jak sprawdzić punkty VITAY, na co je wymienić, jak odebrać nagrody VITAY?

Każdy, kto zdecyduje się na zainstalowanie aplikacji Orlen Vitay w pamięci swojego urządzenia przenośnego zyska dostęp do rozmaitych przywilejów. Będzie mógł na przykład łatwo i szybko zlokalizować najbliższą stację paliw ORLEN, skorzystać z kuponów rabatowych oraz bonów, a także dodawać je do praktycznego schowka z kartą. Udostępniane zniżki sprawią natomiast, że klient szybciej uzbiera punkty, które wymieni na jedną z wielu nagród programu VITAY.

Dzięki Orlen Vitay zatankujemy taniej

Z tego tekstu dowiecie się, co zawiera Orlen VITAY, jak działa i jaki program lojalnościowy oferuje. strategia surfera zysku: analiza rynku w 10 sekund jest w sklepach Google Play i App Store. Aby ją zainstalować, połącz się z internetem w swoim smartfonie, wejdź na stronę sklepu i gdy znajdziesz tę aplikację, kliknij opcję „Pobierz”. Program zainstaluje się automatycznie na telefonie.

Warto wiedzieć, że aktywując je i kupując dany produkt, można dostać dodatkowe punkty VITAY.

Instalacja
fundamentów morskiej farmy wiatrowej ma rozpocząć się w 2024 r. Planowane jest postawienie 76 turbin wiatrowych Vestas, o jednostkowej mocy 15
MW (megawaty) i wysokości ponad 250 m. Orlen podaje, że obecnie budowana jest
już lądowa stacja elektroenergetyczna, która umożliwi odbiór energii z morza.

W aplikacji Orlen Vitay gromadzimy punkty za zakupy paliwa na stacjach Orlen, które możemy wymienić na wartościowe nagrody, w tym także na rabat na samo paliwo. Szef koncernu Daniel Obajtek zapewnia, że użytkownicy aplikacji VITAY będą mogli skorzystać z promocji od poniedziałku 27 czerwca a właściciele kart VITAY będą mogli z niej korzystać od 1 lipca. Usługa wezwania pomocy poprzez aplikację ORLEN VITAY to odpowiedź m.in.

To również działania, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, stałe podnoszenie jakości oferowanych usług oraz odpowiedzialność społeczna. Nowa funkcjonalność w aplikacji ORLEN VITAY umożliwi klientom jeszcze szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych usług — mówi Łukasz Porażyński, Dyrektor Wykonawczy ds. Od początku października klienci stacji ORLEN za pomocą aplikacji ORLEN VITAY mogą zdalnie wezwać pracownika do pomocy przy czynnościach związanych small business trends ceo mówi o produktywności podczas covid-19 z korzystaniem ze stacji. Rozwiązanie jest przeznaczone w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami, dla których tankowanie, korzystanie z myjni, czy kompresora może być problematyczne. – Budowa odpowiedzialnej i wiarygodnej organizacji to nie tylko duże i ambitne projekty. Nowa funkcjonalność w aplikacji ORLEN VITAY umożliwi klientom jeszcze szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych usług – mówi Łukasz Porażyński, Dyrektor Wykonawczy ds.

Belgia utworzy fundusz pomocowy dla Kijowa o wartości 1,7 mld euro. Pieniądze pochodzić będą z opodatkowania zysków z zablokowanych rosyjskich aktywów. W unijnych bankach leży większość z około 300 mld euro zamrożonych po rosyjskiej agresji na Ukrainę. W ostatnim roku finansowym sprzedaż szwedzkiej sieci w Polsce wzrosła o 9 proc. Trzykrotnie wzrosło zainteresowanie ofertą z drugiej ręki.

Dodatkowo na wszystkich stacjach ORLEN pojawią się również nowe oznaczenia informacyjne „Wezwij obsługę poprzez aplikację ORLEN VITAY lub naciskając 3 x klakson”. Naklejki zostaną umieszczone na filarach wiat podjazdu. Ostatni etap to logowanie w Orlen VITAY – standardowo należy podać tu adres e-mail oraz hasło, czyli dane, które zostały podane podczas rejestracji i dotknąć przycisku Zaloguj. Dopiero wtedy możemy w pełni korzystać z aplikacji Orlen VITAY i podawać kod kreskowy na stacjach benzynowych w celu naliczania punktów i korzystania z promocji. Celem programu Orlen VITAY jest zbieranie punktów poprzez skanowanie karty lojalnościowej przy każdej transakcji na stacji benzynowej. Można też skorzystać ze specjalnych promocji, które dostępne są tylko dla użytkowników aplikacji.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *